Pegasus Dikiş Makinaları|Sayfalar
 
 
Kategoriler
 
Teslimat

Sipariş Bilgisi

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
İnternet sitemizi gezerek ürünlerinizi seçebilir, detay sayfalarında inceleyebilir, daha sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak, size uygun olan ödeme ve teslimat şartlarını da işaretleyip, adres bilgilerini de tam ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra formu bize yollayabilirsiniz. Eğer internet değil de telefon aracılığıyla sipariş vermek isterseniz telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizi arayıp siparişinizi verebilir ödeme ve teslimat şartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Havale veya Eft ile Yapılan Alışverişler
Tüm Ürünlerimiz havale yada eft ile ile peşin yapılan ödemelerde % 3 indirimli olarak hesaplanacaktır.


Kredi Kartı ile Alışveriş
Kısa Süre Sonra aktif olacaktır.
Kargo ile teslimat; Siparişinizi kargo ile almak isterseniz, satınalma formunda "kargo" seçeneğini ve ödeme şeklinizi seçerek, isim, telefon ve adres bilgileri eksiksiz girilmiş olarak bize yollamanız gerekmektedir. Kargo siparişlerinde ödeme peşin yapılmalıdır. Ödeme seçeneklerinde bulunan havale, eft yada kredi kartı ile online alışveriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş Formunda hesap numaralarımız ekranda görünecektir. Banka yada Ptt ile sipariş bedelini ödediğinizde paketiniz en geç 24 saatte elinizde olur. Adresini vermek istemeyen müşterilerimiz, paketini kargo şubesinden gidip kendileri alabilirler. İsterseniz sadece isim soyad, telefon ve size uygun bir kargo şubesini yazabilirsiniz. Kargo yol ücreti 2-5 YTL arasındadır. 200 YTL ve üzeri siparişlerde yol ücreti alınmaz, firmamıza aittir.


Kurye ile teslimat; İstanbul içi, motorize kurye servisimiz vardır. Sipariş satınalma formunu adres ve telefon bilgileriniz tam ve eksiksiz olarak doldurup, kurye seçeneğini işaretleyip yollamanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz sizi arayıp onayladıktan sonra siparişinizi en geç 1-2 saat içinde, kapalı ve gizlilik şartlarına uygun olarak elinizde olacaktır. Ürün bedelini internet ortamında kartla ödeyebilir, yada paketinizi alırken kuryemize ödeyebilirsiniz. Kurye ücreti, 200 YTL altındaki siparişler için müşteriye aittir ve İstanbul Avrupa Yakası için 8-20 YTL arasında, Anadolu yakası için ise, 12-25 YTL civarındadır. 200 YTL ve üzeri siparişlerde kurye yol ücreti firmamıza aittir.


Adres Bilgileri ; Siparişleriniz size en kısa zamanda ulaşması ve teslimatta sorun yaşanmaması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olan en açık şekilde yazınız.
İade Şartları ; Tüm ürünlerimiz, siparişten teslimata kadar firmamız garantisi altındadır. Siparişlerinizi titizlikle paketliyor ve sigortalı olarak gönderiyoruz. Ulaşımdan mütevellit kırılma, yırtılma ve bozulma gibi durumlarda ürünleriniz yenisi ile değiştirilir. Genel olarak satın aldığınız ürünleri, tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, neden belirterek iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünleri iade etmek için, satılabilirliğini bozmadan, kullanmadan ve eksiksiz olarak, teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturası, kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte; öncelikle firma müşteri temsilcimizle irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz şartlar eksiksiz olarak uygulandığında değişim geçerlidir. Aksi taktirde iade kabul edilmez.

 • Üye Girişi

  Beni Hatırla
    

     Şifremi Unuttum        Yeni Üyelik

   
 • Sayfalar
  • Hakkımızda
  • PEGAS MAKİNE 21 yıll

  • Teslimat
  • Sipariş Bilgisi

   Nasıl Sipariş Verebilirim ?
   İnternet sitemizi gezerek ürünlerinizi seç

  • Garanti Şartları
  • Sipariş Bilgisi

   Nasıl Sipariş Verebilirim ?
   İnternet sitemizi gezerek ürünlerinizi seç

   
 • E-Posta listesi

   
 • Haberler
   
 • Anket
  Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

   
 • Markalar